Dekorasyon, Genel

Picco Mimarlık ve Benzersiz Tasarımları

Mimarlık, iç mimarlık ve proje danışmanlık hizmetleri veren Picco Mimarlık, ülkemizin birçok yerinde önemli işlere imza atmıştır. Çalıştığı mekanların içinde konut, ofis, restoran, kafeterya, otel, klinik, okul gibi birbirinden oldukça farklı işler vardır.

Picco Mimarlık, Antalya iç mimar firmaları içinde yenilikçi ve benzersiz tasarımlarıyla farkını ortaya koymuştur. Özellikle dental mimarlık ve klinik tasarım alanlarında firmanın hazırlayıp tamamlandığı projeler dikkat çeker. Sağlık alanındaki eserleri ile uluslararası alanda itibar gören bazı ödüller de alınmıştır.

Yenilikçi ve Benzersiz Tasarımlar

Firma bünyesinde çalışan mimar ve iç mimarlar zamanın değişen şartlarına,insanların zevk ve ihtiyaçlarına göre sürekli kendilerini ve ürettikleri tasarımları yeniler. Yapılan her tasarımın ve yürütülen her projenin bir öncekinden daha ileri olmasına gayret gösterilir. Picco Mimarlık sadece kendisi ile yarışır ve bu yarışı daima kazanmaya önem verir.

Dolayısıyla firmanın yapmış olduğu diş kliniği iç mimarlık projelerinin hepsi birbirinden şık ve fonksiyoneldir. Tasarımlarda klinik çalışanlarının ve gelen hastaların, misafirlerin kendilerini rahat ve iyi hissetmeleri için gerekli şartların sağlanmasına özen gösterilir. Genellikle sadeliğin gücünden faydalanılır. Ama bu sadelik özgünlüğe de engel olmaz. Her yerde görülemeyecek mobilya ve aksesuarlar tamamlanan projelerde yerlerini almış olur. Firmanın tasarımını kendisinin yaptığı ve patentini aldığı başka yerlerde asla kullanılmamış mobilya ve aksesuarlar bu projelerde kullanılabilir.

Projelerde kullanılan aydınlatma ekipmanları da fonksiyonları ve şıklığı bakımından çok özel parçalardır.

Daha fazlası için ; https://www.picco.com.tr/  bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir