Genel

Avcıların Vazgeçilmez Adresi

 Balık avcılarının merakla beklediği balık sezonu açıldı. Avcı market indirimli olta setleri ve tüm ekipmanlarıyla balık avcılarını beklemektedir.

 Ayrıca firmada pek çok farklı av ekipmanları da bulunmaktadır. Avcı market 2002 yılından itibaren müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

 Avcı market ürünleri avcıların en beğendiği ürünlerdir.

 Avcı Market Ürünleri

 Avcı markette bütün balıkçılıkla ilgili malzemeleri bulmak mümkündür. Ayrıca kara avcılığı ile ilgili ürünler ve kamp malzemeleri de bulunmaktadır. Avcı markette bulunan bazı ürünler şunlardır

 -Kamp malzemeleri

 -Kara av aksesuarları

 -Dürbünler

 -Giyim

 -Fenerler

 -Zıpkınlar

 Avcı Market ürün satışının yanında müşterilerine veterinerlik hizmetleri de sunmaktadır.

 Balık Avcılığı

 Avcı markette birçok farklı çeşitte balık avcılığı ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları oltalar zıpkınlar ve silikon karides suni yem gibi ürünlerdir. Kaliteli ürünleriyle Avcı market balık avcılarının vazgeçilmez adresidir.

 Kara Avcılığı

 Avcı markette kara avcılığı ile ilgili akla gelebilecek her ürüne ulaşmak mümkündür. Avcı çizmeleri, av malzemeleri, tüfek harbileri, kabanlar, düdükler avcı markette bulunabilecek bazı kara avcılığı ürünleridir. Avcı markette bulunan kaliteli av ekipmanları müşterileri oldukça memnun etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.