Genel

Avrupa’nın En İyi Arabaları Burada

 Otomobil dünyasında ve ulaşım dünyasında ‘kişiye özel’ olması nedeniyle tercih edilen araba kiralama sektörü, profesyonelliğe ihtiyaç duyan bir sektördür. Bu firma deneyiminin yanı sıra profesyonelliği ön plana çıkarmaktadır. Kiralık araçların havalimanına getirilmesi işlemi, oto kiralama işleminde tercih edilen bir hizmettir. Sitede bulunan araçlardan birini rezerve ettiğiniz zaman firma uçağınızın iniş saatinde aracı çıkışta hazır bekletiyor. Profesyonel ekibe ve modern araçlara sahip şirket, sözleşmeli oto kiralama hizmetiyle çözüm üretiyor. https://www.trabzoncar.com şirketin iletişim adresi.

 En Uygun Aracı Seçin

 Kırsal kesimde gezecek olanlar için tabanı yüksek araçlar en iyi çözümdür. Jeep türü araçlar tabanı yüksektir ve genellikle kırsal kesimde gezecek olanlar için en iyi seçenektir. Filodaki jeep modellerinden en uygun olanını hemen kiralayabilirsiniz. Kalabalık kafile veya arkadaş topluluğu ile gezmeye çıkacaksanız sitede minibüs modellerini bulabilirsiniz. Kafile karşılama işlemlerinde lüks vip tarzı araçlarla otellerin prestijini artıran şirket, bu konuda tecrübeli ekibe sahip. İsterseniz firma transfer hizmetleri kategorisinde şehir turu düzenliyor.

 Otomatik Vitesli Araçlar

 Tercihiniz otomatik vitesli araç ise, sitedeki otomatik vites kısmını ziyaret etmeniz yeterlidir. Sayınız fazlaysa ve düğün gibi organizasyonlar için minibüs türü bir araç arıyorsanız sitede aradığınız minibüs seçenekleri uygun fiyata kiralanıyor.

 Araç Ayağınıza Geliyor

 Ticari, vip, sedan, minibüs ve jeep kiralama işlemleri için sitenin müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterlidir. Ayrıca sitenin pratik kiralama seçenekleriyle aracı anında kiralayabilirsiniz. Adrese veya havalimanına teslim konusunda site kolaylık sağlıyor ve bu konuda deneyimli elemanlarla çalışıyor. Havaalanından aracınızı teslim almak isterseniz, uçağınızın iniş saatini ve tarihini belirtmeniz gerekir. Firma elemanları uçağın iniş saatini dikkate alarak aracı çıkışta hazır bekletmektedir. Kişiye özel araç kiralama hizmetinde firma kişiye özel hizmet seçeneği sunuyor.

 Toplu Organizasyonlar İçin Minibüsler

 Düğün, nişan ve taziye organizasyonu için minibüs kiralamak isteyenler sitedeki minibüs modellerini değerlendirebilir. Minibüsler yeni nesil üst segmentli araçlardır. Araçların bakımı, onarımı, vergisi ve sigortası firma tarafından karşılanıyor. Firma aracı temiz bir şekilde teslim ediyor. Genel veya full kasko seçeneklerine sahip araçlarla tatilinizi ve seyahatinizi sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz.

TrabzonCar Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer Hizmetleri

7/24 Rezervasyon ve İletişim Hattı: +90 530 683 10 00

E-Posta Adresi: info@trabzoncar.com

Resmi Web Sitesi: www.trabzoncar.com

Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Konaklar Mahallesi, Ortahisar 61010 Merkez/Trabzon, TÜRKİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir