Eğitim, Genel

Geleceği Kurtarmanın Yolu Online Eğitimlerden Geçiyor

 Eğitimli bireylerin iyi bir gelecek oluşturması mümkün oluyor. Boğaziçi Enstitüsü bunun farkında olarak insanlara geleceklerini kurtarmanın yolunu sunuyor. Bu amaçla bireylere özel online eğitim programları düzenliyor. Bu programlar sayesinde bireyler kendilerini geliştirerek başarılı oluyorlar. Enstitü aracılığıyla uzaktan eğitim almak isteyen kişiler enstitünün online eğitim platformundan kendilerine uygun eğitimleri tercih ederek katılım sağlıyorlar.

 Geleceği Kurtaran Online Eğitimler

 Enstitü insanların geleceğini kurtarmaları için çok sayıda online eğitime yer veriyor. Bu eğitimler kişilerin hedeflerine göre ücretsiz veya ücretli olarak tercih edilebiliyor. Eğitimlerin içeriği ve diğer detaylar ayrıntılı olarak paylaşıldığından kişiler kendilerine uygun eğitimi kolayca buluyorlar. Enstitünün geleceği kurtarmaya yarar sağlayan online eğitimleri şunlardan oluşuyor; Ön muhasebe, beden dili, temel ilk yardım, yoga, temel iş sağlığı, etkili konuşma ve hitabet, temel muhasebe, doktor asistanlığı, metaverse ve vergi hukuku eğitimi oluyor.

 Online Eğitim Başvuruları

 Enstitü tarafından sunulan online eğitimlere başvuru online olarak yapılıyor. Bunun için kişilerin ilk olarak almak istedikleri eğitimi belirlemeleri gerekiyor. Ön muhasebe kursu almak isteyenler ilgili eğitim için hazırlanan sayfaya ulaşarak başvurularını yapıyorlar. Başvuru yapacak kişilerin son kayıt tarihini takip etmesi gerekiyor. Kayıtların tamamlanmasının ardından ise eğitimler online olarak verilmeye başlıyor. Verilen eğitimlerin içerikleri de hazırlanan sayfalarda katılımcılarla paylaşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir