Genel

Mirmir Baby

 Mirmir Baby, Hülya Yılmaz Beşli tarafından kurulmuştur ve kurulduğu yıldan beri gelişimini sürdürmektedir. Mirmir Baby aynı zamanda kadın girişimcileri desteklemek amacıyla da kurulmuştur ve %100 sermayeli olan bir işletmedir. Kullanılan ürünler bebekler düşünüldüğünden ötürü tamamen kalitelidir. Eğer siz de bebeğinize hem sağlıklı hem de kaliteli kıyafetler almak istiyorsanız Mirmir Baby sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 Ürünler Nelerdir?

 Ürünler şu şekildedir:

 . Erkek çocuk

 . Kız çocuk

 . Hastane çıkış

 . Bebek çeyiz

 . Aksesuar

 Yukarıda saymış olduğumuz şekilde işletmenin ürünleri bulunmaktadır. bu ürünler dışında sitede yeni doğan bebek kıyafetleri de bulabilirsiniz. Siz de bu ürünlerden almak isterseniz siteyi ziyaret edebilirsiniz.

 Hizmetler Nasıl Olmaktadır?

 Siteden istediğiniz gibi alışveriş yapabiliyorsunuz. İsterseniz beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebiliyorsunuz isterseniz de hemen alabiliyorsunuz. Site ile alışverişiniz bittikten sonra da irtibata geçebiliyorsunuz. İrtibatta kaldığınız halde almış olduğunuz hızlı bir şekilde kargoya veriliyor. Ödemeyi de isterseniz kredi kartı ile doğrudan yapabilirsiniz isterseniz de havale yöntemi ile yapabilirsiniz ya da kapıda ödeme yöntemini de tercih edebilirsiniz.

 Ürünler Kaliteli Mİ?

 Yukarıda da söylemiş olduğumuz gibi sitenin ürünleri oldukça sağlıklı ve kalitelidir. Aynı zamanda %100 organik pamuk ile üretilmektedir bundan dolayı ürünlerinizi aldıktan sonra yüksek ısıda ütü yapmamanız gerekmektedir. Sitede çocuklara zarar verilecek herhangi bir boya maddesi ile olan kıyafet yoktur tamamen doğaldır. Sitede ayrıca ürünlerde çıtçıt ve metal olan parçalar nikel olmayan YKK ürünleri bulunmaktadır.

 Sipariş Hemen Yola Çıkar Mı?

 Siparişini vermiş olduğunuz ürün en geç 24 saat içerisinde MNG kargo aracılığıyla size teslim edilmektedir. Ayrıca bunun için site ile irtibata geçerek kargo ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.