Genel

Sadece Modaysa

 Kozmoda.net internet sitesi her türlü aksesuar,kozmetik, kitap, medikal ürünlerini temin edebileceği kaliteli ve zevkli tasarımlarıyla her kitleye hitap edebilen bir e ticaret sitesidir. 2015 yılından bu yana e ticaret satışındaki yerini korumuş ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Moda dünyasında ki trendleri takip eden işletme, müşteri odaklı çalışmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

 2015 yılından günümüze devamlılığını sürdüren firmanın geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Kozmoda, 925 ayar gümüş aksesuarlar, kolye, bileklik, şahmeran, yüzük, halhal, piercing, zincir, küpe gibi ürünleri müşterilerine sunuyor. Her zevk ve modelde bulunan bu ürünler aksesuar sevenlerin ilgisini bekliyor. Dünyaca ünlü çeşitli markaların kadın ve erkek kozmetik ürünlerini bulabileceğiniz sitede aradığını her ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yazarından imzalı kitap satışıyla da dikkat çeken Kozmoda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Sağlık Destek Ürünleri İle Yanınızda

 Sağlık için kullanılan destek ekipmanlarının birçoğunun bulunduğu sitede ihtiyacınız olan her şey düşünülmüş. Ortopedi ürünlerin yanı sıra; dizlik, boyunluk, korseler, el bilek parmak destekleri, kalça kasık baldır destekleri, dizlikler, ayak bileklikleri, varis çorapları, çocuk ürünleri ve yaşam destek ekipmanları vb. medikal malzeme satışıyla da ön plana çıkıyor.

Teslimat

 Hızlı ve güvenli alışveriş hizmeti veren site teslimat sürecini de de en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Sipariş formunda teslimat için izin verdikleri zaman, teslimatın gerçekleştirileceği zamana göre yüz de yüz tolerans sağlayan firma, belirtilen adreste herhangi bir hata meydana gelmesi durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak alıcı ile bağlantı kurmaktadır. Mail yolu ile teslimat ve sipariş süreci ile her türlü bilgi alıcı ile paylaşılmaktadır. Teslimat sürecinde müşteriye olduğu kadar kredi kartı kullanılan bankaya olan sorumluluğu da üstlenen firma en güvenli süreci planlamaktadır. Firma kullanıcıya teslimat yöntemi olarak 2 farklı yol sunmaktadır. Teslim yöntemi tercihine göre kargo ücreti belirlenmekte de ya da ürün fiyatına göre kargo ücreti talep edilmemektedir. Alınan her ürün için garanti sağlayan firma iade ve değişim yönünde de müşteriyi mağdur etmemektedir. Tüm süreçlerde müşteri memnuniyeti politikası uygulayan firma her zaman alıcının yanında olmayı hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.