Genel

Vatanmed Ceo’su Uğur Öztürk

Sağlık sektörü günümüzde estetik operasyonlara olan talebin artması ve teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte en fazla yoğunluğa sahip sektörlerden birisi haline geldi. Sağlık ihtiyaçları ve kişisel istekler doğrultusunda yapılan tüm estetik operasyonlarda ise Türkiye, dünya genelinde en başarılı ülkeler arasında yer alıyor. Sağlık turizmi 2018 yılı verilerine göre 500 bin hastayı misafir etmiş olan Türkiye, uzman doktorları ve kullandığı son teknoloji ürünler ile birlikte son 20 yılın en çok tercih edilen estetik merkezlerinden birisi haline geldi.

Bu gelişimde rolü ve emeği çok fazla olan Vatanmed Hair Transplant ’ın Ceo’su Uğur Öztürk yeni hedeflerinin olduğunu ve verdikleri hizmete devam edeceklerini bildirdi. Koronavirüs sebebiyle bütün estetik operasyonlarında ve saç ekim işlemlerinde gereken her tedbiri aldıklarını belirten Ceo Uğur Öztürk, ’Yeni Normalde Saç Ekimi’ dönemi başladı diyerek işlem için uzun zamandır Vatanmed Hair’i bekleyen kişilere haberini ulaştırmış oldu.

Hijyenin ve temiz çalışma prensibinin, dünyayı saran salgın sürecinde ne kadar önemli olduğunu belirten Uğur Öztürk: İşlemlerimizi gerçekleştirirken steril, yeni normale uygun ve son teknoloji ürünler kullanırız dedi.

Dünya’nın birçok yerinde hizmet veren Vatanmed Bosnia ve Kosovo şubelerinden sonra, 2021 yılı içinde toplam 4 kıtada 6 farklı şube daha ekleneceği haberini veren Vatanmed Uğur Öztürk, hedefinin ‘sağlık turizmini daha üst seviyelere yerleştirmek’ olduğunu söyledi.

15 yıldan beri 15 şubede 200’ü aşan profesyonel çalışan ile Türkiye’nin adını dünyaya duyuran Ceo Uğur Öztürk Türkiye’de başladığımız bu yolculukta bugün itibariyle 15 şubeye ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz daima müşteriye kaliteli hizmet sunmak ve memnuniyet diyerek mutluluğunu ifade etti.

Saç ekimi ve her türlü estetik cerrahide en gelişmiş çözümün adresi Vatanmed Saç Ekim Merkezi, hastalarından aldığı memnuniyet içerikli mesaj ve yorumlar ile alanında başarısını kanıtlarken saç ekimi konusunda Türkiye’de olan sayılı güvenilir estetik merkezlerinden biri haline gelmiştir. ”Güvenli Saç Ekimi’ başlatılmış durumdadır diyen Vatanmed Hair Transplant, salgın döneminde de en yüksek özveriyi sağlayarak tüm hastaları için en sağlıklı koşulları yaratmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir