Gündem

Aşılı Ve Sertifikalı Fidan Satışları

Aşılı Ve Sertifikalı Fidan Satışları

Firma 2005 yılından beri bahçelerinde fidanlık oluşturmak isteyenleri için aşılı ve sertifikalı fidanlarını satışını yapıyor. Yetiştirme alanında hazırlanan fidanlar siparişe bağlı olarak kargo yoluyla alıcılarına ulaştırıyor. Fidanlar hızlı ve güvenli bir şekilde taşındığı için fidan yetiştirmek isteyenler siparişlerini zarar görmeden teslim alabiliyorlar.

Lezzetli Meyve Yeme İmkanı Sağlayan Fidanlar

Deneyimli fidan yetiştirici firması insanların lezzetli ve doğal meyveleri yemeleri için satış yapıyor. Meyve fidanı satın almak isteyenler fidanlarının hangi meyveye ait olacağına karar vererek sipariş verebiliyorlar. Üstelik sipariş esnasında fidanların bodur veya yarı bodur olup olmadıklarıyla aşı bilgilerini öğrenebiliyorlar. Firmadan lezzetli meyve yemek için fidan satın almak isteyenler şu fidan türlerini satın alabiliyorlar; elma, şeftali, üzüm, dağ çileği, armut, böğürtlen, kamkat, ejder meyvesi, nar, kayısı, kivi ve avokado fidanları yer alıyor.

Boyut Ve Meyve Türlerine Göre Fiyatlandırılan Fidanlar

Firmanın satışın yaptığı fidanların fiyatları fidan boyutuna ve meyve türüne bağlı olarak değişiyor. Fidanlardaki boylar 70, 80, 120, 60, 100, 20, 40 ve 50 cm boylarında olabiliyor. Örneğin şeftali yetiştirmek isteyenler 120 cm’lik şeftali fidanı sipariş edebiliyorlar. Bu fidan saksıda zarar görmeden taşınarak alıcılara teslim ediliyor. Böylelikle fidan dikildiği yerde doğru bakımla meyve vermeye başlayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir