Gündem

Cami Halısı

Saflı cami halısı  modeli her cami ve mescit için uyum sağlayan bir modeldir. Bu cami halısı üzerinde geniş aralıklarla enine çizgiler bulunur. Bu çizgiler ile namaz kılan cemaatin düzgün bir saf oluşturması sağlanabilir. Cami halıları  kullanıcıya birçok farklı renk ve desen çeşitliliği ile sunulmuştur. Cami halısı modelleri  ihtiyaca ve bütçeye uygun şekilde üretilir. Akrilik cami halısı ekonomi sınıfında olan kaliteli ve uygun fiyatlı bir halı modelidir. Halının zengin desen ve renk çeşitliliği vardır. Anti bakteriyel özelliği olan akrilik cami halısı leke tutmaz ve temizliği de kolay yapılabilir.

Duvardan Duvara Halı Modelleri 

Duvardan duvara halı  kullanılmış olduğu mekanlarda tümü zemini kaplar ve insanların zemin ile doğrudan temasını engeller. Yurt halısı olarak çok tercih edilen duvardan duvara halı herkesin bütçesine hitap eder. Kurs halısı olarak da çok tercih edilen duvardan duvara halı herkesin bütçesine hitap eder. Bu halı modelinde göbekli cami halısı çeşidi de mevcuttur. Göbekli cami halısı camilere ve mescitlerin son derece zarif bir görünüm verir. Bu halı modelinde herkesin zevkine hitap eden renk ve desenler mevcuttur. Seccadeli cami halıları modeli ise cami ve mescitler için en çok tercih edilen halı modelidir. Üzerinde seccade desenleri bulunan bu halı modeli cami ve mescitler için halı seçiminde ilk sırada yer alır.

Yün Cami Halısı Modeli 

Yün cami halısı  tamamı yün malzemeden üretilmiş oldukça dayanıklı ve kaliteli bir halıdır. Bu halı modeli uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Yaz aylarında serin ve kış aylarında sıcak tutma özelliği bulunur. Cami halısı modelleri arasında olan naturel cami halıları ise doğal görünümlü bir halı arayanların tercihi olabilir. Bu halı modeli toprak tonlarında üretilmiş ve kullanıldığı mekanlara sakin bir hava veren modeldir. Natural cami halısı her dekorasyonla kolaylıkla uyum sağlayabilen bir halıdır. Cami halıları fiyatları ise halının boyutlarına ve kalitesine göre değişir. Ayrıca firmadan firmaya da fiyatlar değişkenlik gösterir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.