Gündem

Çevre Hizmetleri

Çevre Hizmetleri

 Çevre hizmetleri bölümünde, tüm çevresel etkenlerin test, ölçüm ve analizlerini yaptıklarını gösteriyorlar. Analiz çalışmalarını yapabilmeleri için işletmelerin gerekli olan sertifikasyon işlemlerini tamamları gerekiyor. Hizmet güvenliği için belgelendirme eksiği bulunan işletmelere, beklenti ve ihtiyaçlara göre hizmet veriyorlar. Çevre hizmetlerini sunarken, ürün güvenliği, su ve hava analizleri, iş sağlığı ve iş güvenliği seçeneklerini ön planda tutuyorlar.

 Ölçüm ve Testler

 Çevre hizmetleri alt bölümleri ile ilgili sundukları hizmetlerde, çeşitli ölçüm ve testler yapıyorlar. Yapılan bu testler ve analizler, hem ürün hem de iş için kalite oluşturacaktır. Kalitenin oluşabilmesi için tüm çevre hizmeti çalışmalarını, alanında uzman personeller ile yaptıklarını, yine sitede yaptıkları içerik paylaşımlarında belirtiyorlar.

 Toprak Analizleri

 Toprak ölçüm, test ve analizleri, işletmelerin kuruluş aşamalarını ya da tarımsal üretimlerin gözetim aşamasını oluşturuyor. Temel ihtiyaç maddelerinin, belirlenen standartlara ve sağlık şartlarına uygun üretilebilmesi için toprak, hava ve su kalitesinin belirlenmesi gerekiyor. Çevre hizmetleri ile ilgili tüm çalışmaları yaptıkları için Türkiye genelindeki kamu ve özel kuruluşlara hizmet veriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir