Gündem

Hurda Kağıt Hizmetleri

Hurda Kağıt Hizmetleri

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kağıt kullanımı oldukça fazladır. Kullanılan kağıtların çöpe atılması yerine geri dönüşüme kazandırılması için faaliyet gösteren firma, hurda sektörünün öncülerinden biridir.

Hurda kağıt alım ve satım işlemlerinde firmanın uzman kadrosu gerekli yerlere anlaşmalı olarak konteyner yükler ve kağıtların burada birikmesi sağlanır. Daha sonrasında firma kendi üretim sahasına götürdüğü kağıtlardan günlük yaşamda kullanılan pek çok ürün elde eder ve bunları sektördeki işletmelere satar.

Hurda Kağıt Geri Dönüşümü

Hurdaya çıkmış olan kağıtların geri dönüşümü için teknolojinin son ürünlerini kullanan firma, topladığı kâğıtlardan bambaşka ürünler elde eder. Yumurta kartonları ve çatı kaplamalarında kullanışan ürünler buna örnek gösterilebilir. Hurda alüminyum fiyatları ile ürettiği diğer ürünlerin fiyatlarını güncel fiyat listesi üzerinden belirleyen firma, alım ve satım işlemlerinde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Çevre bilinci ile hareket eden ve geri dönüşüm hizmetleri ile sektörün öncüsü haline gelen firmaya evinizde ya da işletmenizde yer alan hurda ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya gelen firma yetkilileri güncel fiyat üzerinden ürünlerinizi satın alarak geri dönüşüne kazandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.