Gündem

Kaliteli Yazı Tahtaları

TutturX ailesi olarak tutunma özellikli planlayıcılar, yazı tahtaları, öğrenci setleri, harita çeşitleri ve özel baskı hizmeti veriyoruz. Ürünlerimiz Yaz-Sil özelliğine sahip olup Duvara, Cama, Tahtaya tutunur. Sök tak yapmaya uygun değildir. Ürünlerimizi ev, okul, dershane, ofis ve işletmelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Planlayacı ürünlerimiz olan haftalık, aylık, yıllık planlayıcılarla daha iyi bir planlama yapabilir daha programlı ilerleyebilirsiniz.

Yazı tahtaları ürünlerimiz Tüm Türkiye de pandemi sürecinde öğretmen ve öğrencilere daha verimli ders çalışma imkânı sunmuş on binlerce kişi tarafından halen kullanılmaktadır. Yeşil, Mavi, Sarı, Kırmızı, Siyah, Beyaz ve şeffaf gibi renklerde olan tahtalarımız yaz-sil özelliğine sahiptir ve duvara, cama, tahtaya bant ve yapışkan olmadan tutunmaktadır. Yazı tahtası fiyatları ölçülerine göre değişmektedir.

Harita çeşitleri alanında birçok ürüne sahibiz. Dilsiz Türkiye haritası, Dilsiz dünya haritası, Türkiye, Dünya harita çeşitlerimizle haritalar alanında çığır açmış bulunmaktayız.

Öğrenci Setleri ürünlerimiz her yaşta çocuklara göre hazırlanmış ve öğrencilerin okul öncesi, anaokulu, 1. sınıf, 2-3-4 sınıf, 5-6-7-8 sınıf olmak üzere ihtiyaçlara göre düzenlenmiştir. Özellikle okul öncesi set ve ürünlerimiz 3-5 yaşında çocuğu olan Anne ve Babalar tarafından çok sık tercih edilmekte olup çocukların bireysel gelişimini ve öğrenimini eğlenceli şekle dönüştürmüş ve en çok satılan ürünümüz olmuştur.

Ürünlerimizi https://tutturx.com sitemizden havale-eft ya da kredi kartıyla satın alabilir sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.