Gündem

Keçe Saksı

Keçe Saksı

Küçük alanları ekebilmek için keçe saksı kullanabilirsiniz. Bir metrekarelik keçe saksı içine 20 çeşit ürün ekebilirsiniz. Keçe saksı içine konulacak toprak bahçe toprağı ile karışık olmalıdır. Keçe saksının bölümlerine toprağı yerleştirdikten sonra ekilecek bitkileri kökleriyle beraber dikin. Dikim işlemi bittikten sonra sulama işlemine geçebilirsiniz.

Tarım İlacına Gerek Kalmaz

Keçe saksılar da yapılan üretim hem ekonomik hem de daha organiktir. Yerden yüksekte olduğu için zararlı bitkiler ve böcekler oluşmaz. Bu sayede tarım ilacına ve ekstra çapa yapmaya gerek kalmaz. Firma keçe duvar saksısı üretimi ve satışı yapar. Ev içi kullanım için uygundur.

Saksıların arka tarafı naylon branda ile kaplandığı için nemi duvara geçirmez. Bu sayede ev içinde kolay kullanım sağlar. Çevreye zarar vermez ve doğa dostu bir üründür. İstenilen renk ve ölçülerde firmaya sipariş verilebilir. Verilen ölçünün büyüklüğüne göre aynı yerdeki saksıya iki tane fidan dikilebilir. Keçe saksılık son zamanların en gözde ve en sağlıklı ürünüdür. Hemen sipariş vererek üretime başlayabilir ve toprağın tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.