Gündem

Semih Çetinbaş, Hostragons ile Beraber Başarısına Başarı Kattı

Pandemi sürecinde bilgisayarla iç içe yaşar hale gelen bir toplum olmaktayız. Herkes web sitesi kurarak kendini tanıtmak ister. Hostragons web sitesi için gerekli tüm ihtiyaçlarını içeren internet sağlayıcısıdır. Birden fazla sunucuyu tek bir yerde yönetme imkanı ve kolaylığı sunar. Web sitesi için sunucu kiralayan bir platformdur.

Sunucu Taşıma İşlemlerinde Ücretsiz Destek

Web sitesini taşımak isteyenlere ücretsiz taşıma hizmeti verir. Taşıma sırasında herhangi bir kayıp yaşanmaması için müşterilerine uzman bir destek ekibi ile yardım eder. Veri ve dosya kaybı olmadan sitenizi güvenle taşır.

Kesinti ve Yavaşlama Sorunu Olmaz

İnternette yaşanan problemleri web sitenizde yaşamadan, sorunsuz kullanmanızı sağlar. Yavaşlama ve kesinti sorunu olmaz. Sunucu kurulumu ve yönetimi konusunda uzman bir platformdur.

Hosting Hizmetleri

Hostragons platformu ile, web siteniz kesintisiz bir şekilde internet üzerinde yayınlanır. Web sitenizin yayınlanması için verilen tüm hizmetleri barındırır.

Semih Çetinbaş

Semih çetinbaş siber güvenlik konusunda tecrübe sahibi özel bir girişimcidir. Kendisine web site mimarisi de denir. Donanım ve sunucu hizmetleri konusunda kendini sürekli geliştirir.

Kaynak: https://www.hostragons.com/ucretsiz-free-hosting/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir