Sağlık

Bayan Azdırıcı Parfümler

Bayan azdırıcı parfümler salgıladığı afrodizyak etkisiyle karşı cinsel kendinize çekme yöntemlerinden bir tanesidir. Buna bağlı olarak çeşitli spekülasyonlar bulunduğunu ihmal etmeyin. İşe yarayıp yaramadığı mevzusunda olumlu ve olumsuz yorumlar görebilirsiniz. Bu birazcık sizinle ilgili bir konum denilebilir. Kadın azdırıcı parfüm karşı cinsin size olan ilgisini tetikliyor ancak karşı tarafın size hiçbir ilgisi yoksa bu parfümün kabahati değildir. 

Kadınlar için cinsel istek artırıcı hormonu olan östrojen hormonu feromon yardımıyla uyarılır. Bu sayede libido artışı sağlanarak daha istekli bir cinsel yaşam sağlanmış olur. Aynı zaman da cinsel ilişkiden alınan haz seviyesi de daha fazla olur. Erkekler için bulunmaz eşsiz bir nimet olan bayan azdırıcı ürünler ile kadınlar da isteksizlik tamamen ortadan kalkıyor.

Kadın Azdırıcı Parfüm Kullanımı 

Kadın azdırıcı afrodizyak etkili parfüm her gün sıktığımız parfümler gibidir. İçinde bulunan zararsız bileşenler ile karşı cinste bazı dürtüleri harekete geçirir. Afrodizyak tesiri yaratarak cinsel dürtülerde hareketlenme sağlar. 5-6 püskürtme kâfi olacaktır. Ancak bahsedilen etki karşı cinsin size olan ilgisidir. Bir kadının yanında bu parfümü sıkmış olduğunuz da hemen sizinle yatağa gireceğini düşünürseniz büyük yanılgı içinde düşersiniz. Çünkü kadınlar erkeklere kıyasla her an daha oto kontrollü davranırlar. 

Bayan Azdırıcı Parfüm Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Fiyatı

Hanımefendiler için afrodizyak azdırıcı parfüm kullanırken unutmamanız ihtiyaç duyulan detay zamandır. Normal bir parfümü sabah üzerimize sıkar çıkarız ve gün boyu o parfümün etkisi üzerimizde olur. Ancak kadınları uyaran cinsel parfümler bu şekilde üretilmiyor. Bunun zaten toplumsal açıdan son aşama riskli olduğunu sizde tahmin edebilirsiniz. En etkili olduğu an ilk yarım saattir. Sonraki saatlerde yavaş yavaş tesirini azaltır. 5 saate vardığında tesiri tamamen gitmiş olabilir. Daha uzun süreli kalıcı kokular da genel de fiyatına göre değişkenlik gösterebilir. Bayan azdırıcı parfüm Fiyat olarak ise markalara göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak bayan azdırıcı parfümlerin 149 TL ile 459 TL arasında bir fiyata haiz olduklarını söyleyebiliriz. Daha detaylı afrodizyak parfüm fiyat araştırması için internetten yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir