Sağlık

Kolay Instagram Takipçi Artırmanın Yolu

Kolay Instagram Takipçi Artırmanın Yolu

Herhangi bir ücret ödemeden kolaylıkla Instagram takipçi hilesi ile sayısını artırmak isteyenler için sitenin takipçi gönderme hizmetinden faydalanılabilir. Bunun için ekran başında basit birkaç adım atmak gerekiyor.

Instagram Takipçi Hilesi

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki takipçi sayısını artırmak istediğimiz hesap dışında başka bir hesap kullanmamız gerekiyor. İkincil fake hesabınız varsa bunu kullanabilirsiniz. Yoksa bir fake hesap açmak gerekecektir.

Fake hesaba giriş yaptıktan sonra takipçi gönderme hizmeti veren siteye girilmelidir. Girişte bir sayfa açılacak ve bu sayfada gönderilecek takipçi sayısı, beğeni sayısı gibi başlıklar görülecektir. Başlıklardan takipçi gönder seçeneğinin üzerine tıklanır. Tıklama işleminden sonra bir satır açılacak ve buraya takipçi gönderilecek hesap adının girilmesi istenecektir. Buraya gerçek Instagram takipçi hilesi hesabı yazılır. Eğer başka birine takipçi kazandırılmak isteniyorsa da o hesap adı yazılmalıdır.

Hesap Gizli Olmamalı

Hesap adı yazıldığında hesabın bulunması gerekir. Eğer hesap bulunamıyorsa o hesap gizli demektir. Böyle bir durumda gerçek hesaba girilerek gizlilik özelliğinin kaldırılması gerekecektir. Gizlilik kaldırıldıktan sonra tekrar siteye girilir ve aynı işlemler tekrarlanır.

Hesap bulunup gönder tuşuna basıldığında 120 saniye içinde işlem tamamlanır. Bu süre içinde siteden çıkmadan işlemin bitmesi beklenmelidir. Site havuzunda bulunan hesaplardan takipler eklenir ve bu nedenle eklenen takipçilerde eksilme ve silinme yaşanmaz.

Instagram takipçi hilesi ile takipçi sayınızı arttırmak için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir