Sağlık

Tozsoft E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret sitelerinin oluşmasını sağlayan en büyük faktörlerden bir tanesi de bu sitelerin yazılımlarıdır. Müşteriler ve satış yapan işletmeleri bir araya getiren ve verimli alışveriş ortamı sağlayan e-ticaret siteleri, Tozsoft e-ticaret yazılımları eşsiz bir hal alır. Siz de işletmenizin parlak bir geleceğe sahip olmasını istiyorsanız, Tozsoft e-ticaret yazılımı edinebilirsiniz.

E-ticaret Yazılımları Nelerdir?

E-ticaret yazılımları sayesinde e-ticaret sitenizi profesyonel bir görünüme kavuşturabilmeniz mümkün bir hale gelir. İşletmeniz daha güvenilir bir imaja bürünerek, alışveriş yapmak isteyen bireyler tarafından tercih edilme oranlarında gözle görülür artışlar gözlemlemenizi sağlar. Pek çok modüllere sahip olması gereken e-ticaret yazılımı, kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartmanızda yardımcı olur. Aşağıda verilen listeye göz atarak e-ticaret yazılımları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • E-ticaret sitenizin SSL sertifikasına sahip olması, hem siz hem de müşterileriniz açısından büyük bir rol oynar. Zira güvenlik her zaman ilk dikkat çeken unsurdur.
 • Müşterilerin aradıkları ürünlere daha hızlı ulaşmasını sağlayan filtre yazılımı
 • Stoklarınız hakkında bilgi vermenizi sağlayan stok takip yazılımı
 • Müşterileriniz ile etkileşim halinde olmanızı sağlayacak haber ve duyuru bölümleri yazılımı
 • Satış yapacağınız kategorilere uygun olarak tasarlanmış tema ve özellik yazılımları
 • Sipariş takibi yazılımı
 • Her e-ticaret sitesinde bulunması gereken satış, güvenlik ve iade kurallarının yazılımı
 • Sınırsız ürün ekleme ve bu ürünlerin her birine açıklama ekleyebilme yazılımı
 • Kategori yazılımı sayesinde kafa karışıklığına yer vermeden kolay bir alışveriş imkanı
 • Üyelik ve üye takip yazılımı
 • Kupon, hediye çekleri ve avantaj bölümleri yazılımı

Tozsoft e-ticaret yazılımı ile kurmak istediğiniz elektronik ticaret sitesinde bulunmasını istediğiniz tüm yazılımlar ile vereceğiniz hizmetin kalitesini etkileyebilirsiniz. Zira müşterileriniz, pek çok özelliği bulunan bir siteyi tercih edecek ve alışverişlerini bu siteler doğrultusunda gerçekleştirmek isteyecektir. Tozsoft ile tercih edilir bir site olmak tamamen sizin elinizde.

Aldığınız hizmetler için her zaman size destek verecek olan Tozsoft ekibimiz, tüm dijital ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır. Peki siz eşsiz bir e-ticaret deneyimine hazır mısınız? Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Sizlerle iletişim bağını üst düzeyde tutan firmamız, Facebook, Instagram, Twitter ve Linked In sosyal medya hesaplarının yanı sıra telefon numaraları ve mail adresleri ile hizmet sunuyor. Size en uygun ulaşım yöntemini seçerek bizimle iletişim kurabilir ve e-ticaret siteniz için verimli hizmetler alabilirsiniz. Ekibimiz ihtiyaç ve isteklerinize en doğru dijital hizmeti almanızı sağlamak için çalışıyor.

Tozsoft  E-ticaret Yazılımı Hizmeti toz.com.tr

İşletmesini dijital ortama taşıyıp daha fazla müşteriye ulaşmak ve kar elde etmek isteyenlerin buluşma noktası haline gelen Tozsoft, verdiği yazılım hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Kendinize en uygun yazılımları seçerek e-ticaret sitenize ekleyebilirsiniz. Niteliği fazla olan e-ticaret sitelerinin her zaman daha fazla tercih edildiğini unutmamakta fayda var. Zira e-ticaret siteleri arasında rekabet ortamından sıyrılmak için yapmanız gereken, sitenizin özelliklerini çeşitlendirmek. Tozsoft, başarılarınızı arttırmak ve sektörde söz sahibi olduğunuzu belirtmek için burada.

Müşteri analizi, SEO uyumluluğu, SSL sertifikası, stok durumuna entegre bir site olması, ödeme seçeneğinin çeşitliliği, geliştirilebilir yazılım, kargo ve banka anlaşmaları için uygun yazılımlar gibi kodların sitenizin bünyesine dahil olması durumunda daha fazla tercih edilebilirsiniz. Ancak sıradan bir e-ticaret sitesi hiçbir zaman dikkat çekmez ve tercih konusu olmaz. Siz değerli işletme sahiplerinin Tozsoft  e-ticaret yazılımı ile başarınızı arttıracağınız, inkar edilemez bir gerçek. Bizler ile iletişime geçerek Tozsoft’un avantajlı dünyasına geçiş yapabilirsiniz.

E-Ticaret yazılımları paketleri ve daha fazlası için: https://www.toz.com.tr/  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir