Sponsorlu Bağlantılar

Bitlouis Bitcoin Madencilik Şirketi Yeni Atılımıyla İsminden Çok Konuşturacak

Bitlouis Bitcoin Madencilik Şirketi Yeni Atılımıyla İsminden Çok Konuşturacak
Bitcoin madenciliği denildiğinde akla gelen ilk şirketlerden biri olan Bitlouis, antminer şirketinden 10 bin adetlik yeni s19 pro bitcoin madencilik cihaz alımı gerçekleştirdi. Bir süredir görüştükleri söylenen iki şirket, satış işleminin gerçekleştirilmesi sonrasında bilgiyi sektörle paylaştır.
Sektördeki iddialı adımlarıyla isminden sık sık söz ettiren şirket, madenciliğin geleceği olarak tanıtılan cihazlardan 10 bit adet almasıyla sektördeki dengeleri de değiştirmeyi hedefliyor.
Sektör Güçleniyor
İddialı rakiplerin sektöre girmesiyle, popülaritesini gideren arttıran bitcoin piyasasında, her geçen gün rakipler yeni atılımlarıyla en iyisi olmak için durmadan çalışıyor. Bu durumun son örneklerinden birisi de Bitlouis bitcoin madencilik şirketi oldu. Şirket yetkililikleri en iyisi olmak için en alt kademeden üst kademeye kadar çalıştıklarını belirtirken, yeni haberlerin de geleceğinin sinyalini verdir. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak amacıyla, tüm gelişmeleri yakından takip etmeyi ilke edinen şirket yetkilileri; hedeflerinin her zaman en iyisi olmak olduğunun altını çizdi.
S19 pro bitcoin madencilik cihazının duyurusunun yapıldığı ilk anda, sektörün geleceğini değitirecek cihaz olarak anlatılmıştı. Şimdi ise Bitlouis bitcoin madencilik şirketinin, on bin adetlik s19 pro bitcoin cihaz alımını gerçekleştirmesiyle, tüm dengeler yeniden değişecek gibi gözüküyor.
Birkaç sene öncesine oranla Bitcoin sektörüne yeni oyuncuların katılmasıyla kartlar yeniden dağıtılıyor.
Bitcoin madencilik sektöründe şirketlerin başarılı olabilmesi gerekli olan en önemli nokta, enerji maliyetlerinin minimize edilmesinin sağlanmasıdır. Çünkü bitcoim madencilik şirketlerinin verimliliğini etkileyen en büyük gider kalemlerinin başında enerji geliyor. Enerji maliyetlerinin minimize edilmesi, şirketlerin hareket alanını güçlendirirken, rakiplerinin de bir adım önlerine geçmesini sağlıyor.
Enerji maliyetlerinin düşürülmesinin sağlanmasında ise en önemli araçlardan birisi yeni s19 pro bitcoin madencilik cihazıdır. Bitlouis bitcoin madencilik şirketinin, antminer şirketinden 10 bin adetlik yeni s19 pro bitcoin madencilik cihaz alımı gerçekleştirmesiyle yeni bir devir açılıyor.
Bitcoin madencilik sektörünün en verimli cihazı olan s19 pro, sektörde büyümek isteyen her firmanın ilk tercihleri arasında yer almak zorunda. Aksi takdirde zorlu olan rekabet koşullarında ayakta kalma şansları mümkün değil. 10 bin adet gibi yüksek alım yapan, Bitlouis şirketi ise sektörün en iyilerinden biri olduğunu; alım gücüyle olduğu kadar, vizyonel bakış açısına sahip olduğunu da gösterdi.
Bitlouis şirketinin yapmış olduğu atılım sonrasında, sektördeki diğer oyuncuların nasıl hareket edeceği de merak konusu oldu. Çünkü artan maliyetlerle herhangi bir yatırım yapmadan, hareket etmeye çalışan şirketlerin pek bir şansı yok.
Rekabetin her geçen gün daha fazla kızıştığı sektörde şirketlerin ilk adımlarından birisi enerji maliyetlerini azaltmak olsa da, verimliliğin artırılması için alınması gereken birçok aksiyon var. Enerji maliyetlerini düşürmek için gelişen teknolojiye ayak uydurmak yerine mevcut cihazlarla hareket etmek isteyen şirketlerin, sektörde güçlü oyuncu olması oldukça zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.