Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Nedir? Neler Yapabilir?

Medyum Nedir? Neler Yapabilir?

Medyumluk Allah vergisi olan bir özelliktir ve sonradan medyum olunması gibi bir durum yoktur. Medyum kelimesi Fransızcadan dilimize geçiş yapmıştır ve köken olarak Latince aracı anlamındaki ‘medium’ kelimesinden türemiştir. Doğuştan gelen yetenekleri, günümüzde son derece gelişmiş olan bilim ve teknoloji ile bile açıklanamaz ve bu yetenekler sayesinde insanların iyi niyet barındıran isteklerini karşılayıp, onların merak ettiklerini cevaplayabilirler.

Medyumların Bilebildiği Konular Nelerdir?

Medyumlar doğuştan sahip olduğu yetenekler doğrultusunda bazı yeteneklere sahiplerdir. Bu yetenekler ile beraber önceden gerçekleşmiş veya gelecek zamanda gerçekleşecek olayları bilebilirler. Ayrıca kayıp eşyaların yerlerini ve işlenen suçların henüz bulunamayan faillerini bulma gibi yetenekleri de bulunmaktadır.

Medyumlar Nasıl Yetilere Sahiplerdir?

Normalde gerçekleşmesi mümkün gözükmeyen bazı şeyleri gerçekleştirme yeteneğine sahip olan medyumların en bilinen özellikleri kötü büyüleri tespit edebilme ve bunları bozabilme yetileridir. Bunun yanı sıra duru görü adında bir yetileri de vardır. Bu yeti sayesinde, gerçekleşen veya gerçekleşecek olayları görebilirler. Karşı karşıya kalınabilecek bazı kötü olayları önceden tespit edebilmeleri nedeniyle, bu durumlara karşı önlem alabilmenizi sağlarlar. Bunun yanı sıra kişilerin doğduğu saatteki yıldız pozisyonlarına bakmak kaydıyla o kişinin hayatına yönelik çıkarımlarda bulunmaları da mümkündür. Medyumların yetisi olarak bilinen en büyük yanlış ise büyü yapmalarıdır. Medyumlar kesinlikle büyü yapmazlar.

Güvenilir Medyum Nasıl Belli Olur?

Günümüzde çokça karşılaşılan bir durum da bazı dolandırıcıların insanlara kendisini medyum olarak tanıtması ve onların paralarını alarak kandırmasıdır. Bu nedenle insanların medyumlara nasıl güvenebileceğine dair pek çok soru vardır. Medyumların gerçekliğini tespit etmek, onun bilebildiği şeylere ve uygulamalarına göre yapılabilir. Kısacası gerçek medyum kendisini yetenekleri ile belli edecektir.

Medyumlardan Talep Edilebilecekler

İnsanlar pek çok konu hakkında medyumlardan talepte bulunabilse de bunlar kesinlikle kötü niyet içerikli olmamalıdır. Genellikle gelecek zamanda bilgi alma konusunda medyumlara başvuran insanlar, bunun yanı sıra bereket, bolluk ve kısmet açma gibi dilekleri doğrultusunda da taleplerde bulunabilirler. Medyumlar Allah vergisi olan bu yeteneklerini kötüye kullanmazlar. Bu sebepten dolayı da medyumlardan büyü yapmalarına yönelik bir talep bulunulmaması gerekir. Ancak büyü tespiti veya büyü bozma gibi durumlarda medyumlardan yardım istenebilir. Bunun dışında işinin ehli ve yüksek bilgi birikimine sahip medyumlardan vefk yapmalarına yönelik taleplerde de bulunulabilir.

Medyumluk hakkında ve Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü dahil birçok konuda merak ettiklerinize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir