Gündem

13 Mayıs İtibariyle Tüm Gözler Uğur Özçelik’in Yeni Şarkısında!

Sevenleri, hayranları tarafından büyük bir destek gören şarkıcı Uğur Özçelik, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Zaten son günlerde de yeni şarkısı Yanar ile anılmaya başlamıştı. Müzik camiasındaki duruşu ve farkıyla tanınan şarkıcı, Yanar’ın çalışmalarının tamamlandığını da duyurdu. Klip çalışmalarını yirmi iki kişilik profesyonel bir ekiple, iki farklı şehirde bitiren genç şarkıcı şarkısının çıktığını bildirdi. Yanar şarkısı çıktı ve tüm dijital kanallarda ilk kez dinleyicileriyle buluştu.

Şarkı, ilk çıktığı zamandan beridir hızlı bir şekilde yükselirken beklentilerin bir hayli üzerinde olduğu da görüldü. Ancak sanatçının hayranlarının beklentileri düşük de değildi. Şarkıcı Uğur Özçelik, bu sefer yeni parçasıyla çok daha etkili ve başarılı bir adım attığını belli etti. Yanar’ı dinleyenlerin verdiği tepkilere de bakılacak olursa, oldukça sevildi. Dinleyicilerini mest eden şarkı hem müziği hem de klipiyle öne çıktı.

Yanar Sözü, Müziği ve Klipiyle Beklentilerin Bile Üzerinde!

Dijital müzik kanallarında yayınlanan, kısa sürede sosyal medyadaki yerini de alan Yanar, birçok yorum, övgü almaya devam ediyor. Şarkının müziği ve klipi de sanatçının usta isimler tarafından takdir edilmesini sağlıyor. Kariyer basamaklarını hızla tırmanan sanatçı güçlü bir çizgide ilerliyor. Hatta özellikle müzik camiasındaki yorumculuğu ile tanınan birçok şarkıcının önüne geçiyor. Yanar’a kattığı yorum, dinleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor. Dahası şarkının sözleri, sanatçının üretken bir kişiliğinin olduğunun da kanıtı olarak görülüyor.

Şarkıcı Uğur Özçelik, Yeni Parçasıyla Tüm Dijital Platformlarda Sizlerle!

Müziğin usta isimlerinden biri olmaya aday, geleceğin unutulmaz şarkılarından biri olacak niteliklere sahip olan Uğur Özçelik, bir hayli seviliyor. Şarkıcının başarısı her çalışmada çok daha artarak katlanıyor. Özellikle sadece müzik değil klip açısından da büyük bir takdiri hak ettiği düşünülüyor. Yanar çıktı ve yayınlandığı zamandan beridir ilk kez dinleyen hemen herkes, klipin profesyonelliğini övmelere doyamıyor. Aldığı bu tepkiler karşısında memnuniyetini açık bir biçimde yansıtan şarkıcı Uğur Özçelik de “Uzun bir süredir büyük bir emek verdik. Şarkının sadece pop müzik sevenlere değil, tüm müzik camiasına hitap etmesini bekliyorduk. Öyle de oldu. Sevilen bir parça olarak uzun yıllarca dinlenmesini, insanların ruhuna şifa olmasını dilerim.” Diyor.

Uğur Özçelik Kimdir?

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri