Gündem

FG Akü, Bakırköy ve Zeytinburnu’nunda Mutlu Akü Yetkili Servisi Olarak Hizmet Veriyor

Bakırköy ve Zeytinburnu ilçeleri başta olmak üzere İstanbul’un bir sürü ilçesinde ihtiyaç sahibi kişilere gerekli hizmeti sağlayabilmek için FG Akü, bir akücü olmaktan çok yerinde servis veren mobil aracı ile kaliteli hizmet sağlayan bir marka olmayı seçmiştir. Müşteri ilişkilerini uzun soluklu hale getirme amacı güden vizyoner bir akü servisidir. Türkiye’nin en çok satan aküsü Mutlu Akü markasını kullanarak kalitesini tescillemekte ve müşterilere güven sağlamaktadır. Piyasada her geçen gün artan akü markalarını tercih etmek yerine, alanında iddialı ve kalitesinden ödün vermeyen akü markalarını tercih etmektedir. Son dönem ekonomik koşulları göz önünde bulundurulduğunda ürün tercihlerinde fiyat performans dengesinin müşteriler için çok önemli bir kriter olduğu görülmektedir.

FG Akü, tüm şubelerinde olduğu gibi Zeytinburnu Mutlu Akü şubesinde de müşterilerine fiyat performans açısından makul seçenekler sunmaktadır. Çok düşük fiyatlı aküler kullanmak aracın zarar görmesine sebep olmakta ve büyük maddi kayıplara yol açarak müşteri memnuniyetini en aza indirmektedir. Bu gibi olumsuz durumlara sebebiyet vermemek için FG Zeytinbutnu Mutlu Akü’yü tercih etmek en doğru karar olacaktır. Günün 24 saati çalışan özel aracı ile günün her saatinde yolda kalan kullanıcılara hızlıca ulaşarak sektörde büyük bir fark yaratmıştır.

İstanbul’un yoğun trafik senaryolarında yaşanan bu talihsizliklere hızlıca çözüm sunmayı amaç edinen şehrin dört bir yanında şubeleri olan FG Akü, Bakırköy Mutlu Akü şubesinde de taleplere hızlıca cevap vermekte ve kaliteli hizmetini kullanıcılara sunmaktadır. FG Bakırköy Mutlu Akü müşterileri ile uzun soluklu ilişkiler kurabilmiş, uzun süre kullanılabilecek ürünleriyle sadık bir müşteri kitlesi yaratmış ve bu müşteri kitlesini her geçen gün büyütmeyi başarabilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri