Gündem

İş insanı Yusuf Sait Sevgi kimdir?


Yusuf Sait Sevgi aslen Van doğumludur. 26 Ocak 2005 yılında doğmuş, erken yaşta girişimciliğe atılmıştır. altın, pırlanta sektöründe ithalat ve ihracat ile uğraşmaktadır.
2018 yılında Belçika’dan dünyaya yaydığı SVG-JW ile Türkiye’nin gündemine oturmuştur. Sanayide ve üretimde bolca kullanılan değerli taş elmas uçları 35 ülkeye ihraç eden V-DM Teknik Malzemenin 2. Kuşak yöneticisi Genel Müdür Yusuf Sait Sevgi Cartier, Tiffany, Piaget, Chopard gibi birçok firmanın ürünlerini kullandıklarını ifade etti.

Yaptığı büyük atılımlarla elmas, Pırlanta alanında oldukça iyi yerlere gelen bir firmada Genel Müdür olarak görev alan Yusuf Sait Sevgi CNC ve torno makinelerinde kullanılan elmas uçların kendi markalarını Güney Kore’de üreterek Türkiye üzerinden dünyaya pazarladığını dile getirdi ve Amerika’da açılan şubesi sayesinde de Avrupa pazarında önemli bir payı ellerinde bulundurduklarını söyledi. üretim ve satım güçlerinin arttığını belirten Sevgi geleceğe doğru emin ve doğru adımlarla ilerlediklerini göstermiş oldu. Sosyal medya da lüks yaşamından kareler paylaşan Sevgi bu sayede birçok insanın dikkatini çekmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir